Obiekty inżynierskie

 

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować klientom kompleksowy zakres usług. Dlatego też, oprócz elementów konstrukcji budowlanych oferujemy także realizację zleceń na drogowe i kolejowe obiekty inżynierskie – mosty, przepusty, zbiorniki, przejścia podziemne, wiadukty, kładki dla pieszych, kanały, wykończenia i wiele innych.

Aby zapewnić wysoką wytrzymałość tworzonych przez nas konstrukcji, wykonujemy je ze stali, prefabrykatów czy monolitów. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się wysoką odpornością na ściskanie, duże obciążenia czy powstawanie ognisk korozji. W rezultacie możemy zapewnić solidne konstrukcje, które będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

W zależności od potrzeb klienta możemy także przygotować kompleksowy projekt zbiorników, przepustów, kanałów czy wykończeń. Po jego akceptacji przechodzimy do produkcji poszczególnych elementów, a także późniejszego ich montażu.

W przypadku pytań czy wątpliwości dotyczących realizowanych przez nas obiektów inżynierskich, zachęcamy do skontaktowania się z nami.