Jesteśmy największym i jednym z najbardziej doświadczonych montażystów konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiadamy trzy brygady strategicznie montujące obiekty na terenie całego kraju.

Naszą ambicją jest realizacja coraz to śmielszych wyzwań budowlanych. Wnoszenie obiektów, które często są nowatorskimi przedsięwzięciami projektowymi, kształtującymi architektoniczny krajobraz, jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także przygodą. W podejmowaniu pracy inspiruje nas wszystko to, co pozostaje do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ mamy świadomość że przyczyniamy się do rozwoju społeczeństwa, miast i kraju. Na każdym etapie działania uwzględniamy oczekiwania i bezpieczeństwo Naszych współpracowników.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, wprowadzającą innowacyjne rozwiązania celem zwiększenia wydajności, efektywności i jakości wykonywanych przez Nas prac. Stale poszerzamy grono naszych pracowników, zatrudniając w Firmie wysokiej klasy specjalistów, a także ludzi młodych, kreatywnych, z ambicjami, którzy nie boją się wyzwań. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, dzięki zaplanowanym ścieżkom kariery, które pozwalają nie tylko na rozwój i awanse w poszczególnych działach, ale także dają szansę na zmianę działu i nabycie zupełnie nowych umiejętności. 

Pracownicy Naszej firmy mogą liczyć na szereg różnego rodzaju benefitów oraz wsparcie w rozwijaniu własnych pasji. Zatrudniając się w naszej firmie możesz liczyć na:

  • ambitną pracę w przyjaznym Zespole,
  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach (również zagranicznych),
  • możliwość zdobywania uprawnień,
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne szkolenia.

Benefity:

  • uczestnictwo przez pracownika w pragramie TU Zdrowie z czego 50 % składki opłaca firma,
  • przystąpienie do ubezpieczeń grupowych,
  • wsparcie prawne,  


#BezpieczeństwoGwarancjąSukcesu

Bezpieczeństwo pracy na budowach to nasz priorytet. Dlatego w tym celu, od tego roku rozwinęliśmy Nasz Zespół ds. BHP, który na bieżąco szkoli, dba o odzież roboczą i wyposażenie Pracowników.