Kariera Inżyniera – potencjalny pracownik na stanowisku inżyniera budownictwa może rozpocząć karierę w Naszej firmie od umowy o pracę bądź od stażu. Oferujemy pełen zakres obowiązków, które z pewnością pomogą młodym adeptom uczelni technicznych zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, które umożliwi zdobycie stosownych uprawnień i pięcie się po szczeblach kariery.


Kariera montera konstrukcji prefabrykowanej – każdy pracownik musi zdobyć doświadczenie i przejść kolejne szczeble. Oferujemy umowę wstępną na okres próbny a następnie na czas nieokreślony. Każdy nowo przyjęty pracownik pozna tajniki prowadzenia montażu konstrukcji prefabrykowanej od podszewki tak aby z każdym dniem móc stanowić w coraz większym stopniu i sile i potencjale brygady montażowej aż do momentu gdy sam będzie miał możliwość poprowadzić taką brygadę montażową.

 


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozwojem kariery zawodowej w Naszej firmie na stanowiskach monter konstrukcji budowlanej, inżynier budownictwa zapraszamy do aplikacji poprzez wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na nasz adres mailowy:

LT.Konstruckje@gmail.com